top of page
Screenshot_2016-12-11-19-12-12_edited_edited.jpg

01

Ekibimiz, sektörde yetişkinlere yönelik eğlencelerin eksikliğini fark etti.

02

Özellikle şirket etkinlikleri, bayi toplantıları ve ürün lansmanları gibi organizasyonlarda yetişkinlerin ilgisini çeken şişme oyun parklarının yerli üretimine odaklandık.

03

Şişme tırmanma duvarı, langırt gibi bir çok oyuncak çeşidi üreterek Toyota, Yeditepe Üniversitesi, Acarkent Collesium gibi farklı sektörlerden birçok şirket etkinliğinde hizmet verdik.

04

Gelişime önem veren, ihtiyaçları analiz eden vizyonumuz doğrultusunda, hem çocukların hem de yetişkinlerin ilgisini çekebilecek bir ürün olan atlıkarıncaların imalatına başlamaya karar verdik.

05

Sonra, Lunaparklarda kullanılan renkli çocuk figürlerini katarak; 

7 ve 10 metre çapında yaklaşık 41 adet atlıkarıncayı ürettik, sattık.

06

İtalya ve Amerika başta olmak üzere birçok ülkede üretilen atlıkarıncaları inceledik.

14m Çapında İlk Atlıkarınca

Carousel Park olarak ülkemizde henüz yapılmamış ve dünyada eşi benzeri olmayan atlıkarıncayı üretmeye karar verdik. Çift katlı atlıkarıncaya olan ilgiden yola çıkarak, 40 hareketli attan oluşan ve 14 metre çapında bir atlıkarınca tasarladık. Bu atlıkarıncayı, lunapark mantığından farklı bir konsept ile ve günümüz şartlarına uygun şekilde tasarlamayı amaçladık. Benzer bir konsept ile 7 metrelik modelimizi de ürettik.

DSCF1065_edited.jpg
DSCF0940.JPG

Her Fırsatta İlham 

Bu farklı konsept ile ürettiğimiz atlıkarıncaları yılbaşı dönemlerinde otel, alışveriş merkezi ve diğer etkinliklere kiralayarak faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Ayrıca, İstanbul'un gözbebeği olarak kabul edilen ve Türkiye'de eşi benzeri olmayan 5.5 milyon metrekarelik bir alana sahip İstanbul Kemerburgaz Kent Ormanı'nda çift katlı 14 metre çapında olan takımımızın işletmesini de yapmaktayız.

 

Atlıkarıncalarımız Türkiye'nin çeşitli lunaparklarında, alışveriş merkezlerinde, otel ve etkinliklerde kullanılmaktadır.

Her ürettiğimiz takımda yenilikler ve artılar yaparak istenilen renk, tema ve özelliklere hitap etmekteyiz.

bottom of page